Bel ons: +31 (0)541 – 354502
8 daagse all-in-reis Ora, overnachtingen in een 3*** + hotel
Vertrek: 10 juni 2025
Vertrek over:
Restaurant ’t Wubbenhof in Denekamp
05:00 uur in de ochtend
Reis per luxe touringcar met eigen reisleidster in één dag naar de bestemming. Tijdens de reis in de bus worden ontbijt, lunch, hapjes en drankjes geserveerd.
We verblijven in hotel Markushof in Auer Ora in Italië. Daar bevinden zich leuke terrasjes, winkeltjes een supermarkt, een bank etc. Het hotel beschikt over een lift, wifi, wellness, zwembad, restaurant en een terras. De kamers zijn voorzien van een kluis, tv-satelliet, badkamer en föhn. De meeste kamers hebben een balkon.
Ora is een gemeente in de Italiaanse provincie in Zuid-Tirol (regio Trentino- Zuid-Tirol) en telt 3334 inwoners. De plaats ligt 15 km onder Bolzano. De omgeving in Zuid-Tirol is prachtig om door de kleine steegjes te wandelen en te genieten van de mooie wijnvelden.
Vertrek ’s morgens om 05:00 uur bij restaurant ’t Wubbenhof in Denekamp. Er is volledige verzorging in de bus: ontbijt, lunch, drankjes en hapjes. Laat u lekker verwennen. Uiteraard maken wij onderweg geregeld een sanitaire stop en om de benen te strekken. Tegen de avond komen wij aan bij hotel Markushof in Ora Süd -Tirol in Italië. Na het inchecken staat er een heerlijk diner voor U klaar.
Na een heerlijk ontbijt heeft u de gelegenheid om het dorp te verkennen. Na de middag rijden we naar het mooie historische plaatsje Trentino. Daar bevinden zich diverse bouwwerken zoals de Domkerk, het Palazzo Pretotio en het plein met het Neptunusfontein. Met de mooie winkels en terrasjes heeft u de gelegenheid om zelf Uw vrije tijd in te vullen.
Na het ontbijt vertrekken we naar het Gardameer. Het is een van de grootste trekpleisters van Noord Italië. Vakantiegangers noemen het ook wel Klein – Venetië. Wij gaan naar het stadje Lazise. Hier kunt u een bootvaart maken. Ook is er een mooie boulevard met gezellige terrasjes. In de schilderachtige straatjes kunt u heerlijk winkelen. Hier hoeft u zich niet te vervelen.
We gaan naar Merano. Als eerste staan de botanische tuinen van Schloss Trauttmansdorff op het programma. Men zegt dat dit de mooiste tuinen van Italië zijn. Op een oppervlakte van ongeveer 12 hectare ziet u het plantenleven van de hele wereld. Daarna gaan we naar de stad Merano. De stad ligt in een dalbekken en wordt omringd door het Passeiertal, de Vinsschgau en het Ultental. De stad wordt omgeven door bergen met een hoogte van 1500 -3335 meter. In Merano kunt u wandelen langs de rivier de Passar maar u kunt ook lekker genieten van de prachtige stad.
Vandaag staat de Dolomietentour op het programma. We laten u de mooiste plekken van de Dolomieten zien. We rijden o.a. langs de Marmolata, de koningin van de Dolomieten. Met haar 3345 meter de grootste en hoogste berg van dit gebied. Het is een hele geliefde omgeving om te skiën. We maken uiteraard meerdere stops. Vergeet dus uw fototoestel niet.
We maken een mooie toeristische tocht door de romantische Weinstrasse. Het grootste wijngebied van Zuid Tirol. Aan het eind daarvan komen we aan in het dorpje Kalteren. U kunt hier een mooie kerk bezoeken. Vervolgens rijden we naar de Kalterersee voor een stop aan het water. Daarna rijden we naar de aardpiramides van Ritten. De aardpiramides zijn ontstaan op plaatsen waarop in de ijstijd leem is afgezet door de gletsjers. In droge toestand is dit materiaal keihard. Bij contact met water wordt dit een brij, die het dal invloeit. Door grote stenen wordt de leem beschermd tegen de regen. Zo worden de aardzuilen steeds hoger. Vlak bij de aardpiramides bezoeken we een terras voor wat lekkers. Vervolgens rijden we naar Velturno. Daar dineren we bij de Obermoserhof, als het even mee zit wordt hier gezellige muziek gemaakt.
Vandaag heeft U een vrije dag.
Tips: Maak een wandeling naar een waterval, ga gezellig met de stadsbus naar Bolzano of ga heerlijk genieten bij het zwembad.
Na het ontbijt vertrekken wij om 05:00 uur naar Nederland. In de bus zijn wederom drankjes, hapjes en lekkernijen aanwezig. Ook vandaag zullen wij regelmatig een sanitaire stop maken en om de benen te strekken. In de namiddag komen wij aan in Denekamp voor het afscheidsdiner. Daarna wensen wij elkaar wel thuis, om daar nog lang te mogen na genieten van deze geweldige reis.
Zorg voor een goede reis- en annuleringsverzekering
Als er onverwachte dingen gebeuren, wilt u graag goed voorbereid zijn. Met een reis- en annuleringsverzekering bent u verzekerd van financiële en persoonlijke hulp.
Wij adviseren U een goede reis- en annuleringsverzekering af te sluiten.